Uitnodiging Extra Algemene Ledenvergadering 6 maart

17 januari 2025


Graag nodigen wij jullie uit voor een extra Algemene Ledenvergadering op donderdag 6 maart 2025 om 21.00 uur in ons clubhuis aan de Flierderweg 1a in Gorssel. 

Tijdens de Algemene Ledenvergadering van woensdag 19 februari 2025 hebben we besproken dat we de statuten en regels van onze vereniging willen vernieuwen. Volgens de huidige regels moeten minstens twee derde van alle leden stemmen. Dit aantal hebben we niet gehaald, daarom organiseren we een tweede vergadering..

Meld je aan (of af) via het aan/afmeldformulier.

Tijdens deze vergadering stemmen we opnieuw over de voorgestelde wijzigingen. Als er weer minder dan twee derde van de leden aanwezig is, kan de wijziging worden goedgekeurd met twee derd van de aanwezigen, volgens de statuten.

Jullie aanwezigheid is belangrijk! We hopen dat veel leden komen, zodat we samen deze belangrijke stap kunnen zetten.

De stukken zijn verstuurd naar alle leden via de FlashSmash.

Graag tot dan!

Met sportieve groet,  
Namens het bestuur

Nieuwscategorieën